Nori sužinoti kaip padidinti mokymosi greitį per trumpiau nei 30 minučių?
Žiūrėk vaizdo įrašą apačioje
Akademijos registracija užsidarys pasiekus 150 žmonių...
GAUK IŠSKIRTINĘ PRIEIGĄ PRIE URBIEČIO AKADEMIJOS.

Mes norime sugriauti šitą mitą, nes mokytis yra lengva, šiuo metu mokslas įrodė, kad žmogaus smegenys panaudoja tik kelis procentus savo pajėgumo, todėl tik pritaikant efektyvias metodikas, galima akimirksnių padidinti savo mokymosi greitį keliais kartais.

Kiekvienas akademijos narys, gaus visus reikiamus įrankius, kurie padės mokykloje, universitete, darbe ar net versle, nesvarbu kas tu ir iš kur esi, bet tai yra vieta į naują ir pagerintą ateitį, kai gali mokėti, skaityti, skaičiuoti, rašyti ir įsiminti greičiau per trumpesnį laiką.

KAIP VYKSTA TOBULĖJIMAS URBIEČIO AKADEMIJOJE?
GREITOJO MOKYMOSI PAMOKOS

Kiekvieną mėnesį papildomos greitojo mokymosi pamokos leis perprasti mokslų paremtas praktines metodikas, kurios leis padidinti mokymosi greitį net keliais kartais.

ASMENINIO TOBULĖJIMO KNYGŲ KONSPEKTAI

Sukurti ir išanalizuoti knygų konspektai leis, greičiau nei per 30 minučių įsisavinti knygą ir visas sužinotas žinias pritaikyti praktikoje. Taip treniruosime smegenis priimti ir įsisavinti informaciją greičiau.

PRAKTINĖS MEDITACIJŲ PAMOKOS

Kiekvieną mėnesį gausi didelį paketą meditacijų, kurios padės tau užkurti vidinį variklį visai dienai, atsipalaiduoti po sunkių dienų ir pasiekti išsvajotas svajones.

GYVENIMĄ KEIČIANČIŲ FILMŲ REKOMENDACIJOS

Filmų rekomendacijos, tai naujas būdas keisti savo gyvenimą ir greičiau apdoroti informaciją, kurią paskui gali pritaikyti praktikoje. Filmų rekomendacijos padės tau žvelgti į savo ir kitų gyvenimus kitomis akimis.

Nori greičiau atsiminti skaitomą informaciją ilgalaikėje perspektyvoje. nuolatos mokykloje, universitete ar darbe bandai įsiminti informaciją ir vis tiek sunkiai sekasi.
nori savo mokymosi greiti padidinti bent du kartus ir sutrumpinti įsiminimo laiką. nori pasiekti geresnių rezultatų nei iki šiol savo 7 gyvenimo srityse: finansai, karjera, šeima, dvasinis pasaulis, socialinis gyvenimas ir fizinė būklė.
nori suformuoti naujus įgūdžius įdedant mažiau pastangų į mokymosi procesą. nori pamatyti naujas gyvenimo galimybes, kurių iki šiol dar nematei.
KĄ SAKO ESAMI AKADEMIJOS NARIAI ?

Mūsų Soc.Tinklų Paskyros:

Kontaktai:

El. Paštas: support@dummy.com

Puslapio Politika:

Privatumo politika Paslaugų tiekimo sąlygos

Rekvizitai:

Business Solutions AP LTD 71-75 Shelton Street Covent garden London, WC2H 9JQ United Kingdom

© 2020 Copyright By Urbietis | All Right Reserve

Prisijunk dabar ir žiūrėk pilnus interviu nemokamai!Pridėjęs savo el. paštą, turėsi galimybę žiūrėti visus pilnus interviu čia. Niekur kitur nėra prieinami pilni interviu, taip pat gauk medžiagos tobulėjimui
0